www.knol.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Montaż telewizora LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Montaż telewizora LED


Montaż telewizora LED
Montaż telewizora LED w niedużej odległości od powierzchni ściany, wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu TV. Jeżeli chcemy aby nasz telewizor wyglądał jak obraz, czyli znajdował się w minimalnej odległości od ściany, powinniśmy skorzystać z mocowania TV o możliwe jak najniższym profilu.

Ciekawym i niedrogim rozwiązaniem jest uchwyt TV LED LC-U8S 42C Flat, który które charakteryzuje się łatwym montażem, bezpieczną dla mocowanych ekranów konstrukcją oraz stylowym wykończeniem w kolorze czarnym (odpowiednio dostosowany do wyglądu większości dostępnych w sprzedaży telewizorów). Mocowanie TV LED w wersji LC-U8S 42C Flat jest produktem uniwersalnym, dzięki czemu jest szczególnie polecane do współpracy ze średniej wielkości ekranami LCD/LED.

Prezentowany uchwyt wyposażono w regulowane ramiona z otworami montażowymi, które z łatwością dopasujemy do posiadanego przez nas modelu TV. Zakres regulacji uchwytu TV LED LC-U8S 42C Flat pozwala na montaż większości telewizorów o przekątnej od 23 do 42 cali, niezależnie od tego kto jest ich producentem. Jedną z największych zalet użytkowych mocowania TV LC-U8S 42C Flat jest jego niski profil, dzięki czemu możemy zamocować telewizor w odległości zaledwie 25 mm od powierzchni ściany. Po zamocowaniu telewizora uchwyt jest całkowicie niewidoczny. W komplecie z mocowaniem TV LED LC-U8S 42C Flat znajdziemy niezbędne akcesoria montażowe. Całość została elegancko wykończona w kolorze czarnym.