www.knol.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Uchwyty uchylne do monitorów to akcesoria montażowe, którą są szczególnie użyteczne w sytuacjach, gdy chcemy zainstalować ekran LCD/LED wysoko na ścianie. Pozwalają one na optymalne dopasowanie ekranu monitora do wysokości wzorku użytkownika. Jest to możliwe dzięki regulacji kąta jego pochylenia.
Potrzebujesz najwyższej jakości uchwytu do bezpiecznego montażu telewizora na ścianie? Stawiasz na najwyższą estetykę wykonania oraz cenisz sobie pełną kontrolę nad zawieszonym na ścianie telewizorem? Jeśli tak, to propozycją dla Ciebie może być najnowszy uchwyt TV Vivanco z serii WM8045 (34892), który podobnie jak inne produkty tej niemieckiej marki, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.
Z przyjemnością prezentujemy uniwersalny uchwyt do montażu telewizora LC-U1R2 55C, który został stworzony z myślą o stale rosnących potrzebach użytkowników telewizorów LCD, LED i Plazma. Dzięki uniwersalnej konstrukcji oraz wytrzymałości do 35 kg, uchwyt TV ścienny z serii LC-U1R2 55C może współpracować z telewizorami większości znanych producentów.
Instalacja ścienna telewizora LCD/LED/Plazma może odbywać się za pomocą dedykowanych uchwytów, które w zależności od swoich możliwości mogą współpracować z telewizorami różnych producentów oraz umożliwiać swobodną regulację zawieszonego na ścianie telewizora. Najczęściej stosuje się uchwyty do telewizora z pełną regulacją, gdyż tylko takie mocowania TV są w stanie zapewnić maksymalny komfort oglądania filmów i telewizji.
Uniwersalne mocowania do projektorów z serii LC-P2 560 zostały stworzone na potrzeby sufitowej instalacji wideoprojektorów różnych producentów, których ciężar własny nie przekracza 10 kg. Funkcjonalne, wszechstronne w zastosowaniu i bezpieczne uchwyty do projektorów multimedialnych LC-P2 560 są w stanie sprostać oczekiwaniom szerokiego grona odbiorców.
Regulowane wieszaki do telewizorów to grupa najbardziej funkcjonalnych mocowań TV, dzięki którym możliwe jest uzyskanie najlepszej widoczności ekranu z każdego miejsca pokoju. Uchwyty do TV tego typu pozwalają bowiem na optymalne dopasowanie położenia ekranu telewizora do kierunku, wysokości oraz odległości wzorku widza, zapewniając tym samym maksymalny komfort oglądania filmów i telewizji. Z myślą o wymagających użytkownikach firma Vogels stworzyła uchwyt ścienny w wersji W52080, dzięki któremu zyskujemy pełną kontrolę nad zawieszonym na ścianie ekranem LCD/LED/Plazma.
Przedstawiamy wszechstronny uchwyt do projektorów LC-P1 650, który zaprojektowano z myślą o montażu ściennym i sufitowym projektora. Dzięki tej właściwości prezentowany uchwyt doskonale sprawdzi się w szkole, domu, biurze, firmie, itp. Możliwość instalacji ściennej sprawia, że uchwyt do projektora LC-P1 650 idealnie nadaje się do współpracy z projektorami o krótkim rzucie i tablicami interaktywnymi .
LC-UB 427 Elegant  to obecnie jeden z najlepszych dostępnych w sprzedaży uchwytów biurkowych do montażu 4 monitorów LCD/LED. Mocowanie biurkowe na 4 monitory LC-UB 427 Elegant  wyróżnia się eleganckim wykończeniem w kolorze srebrnym, uniwersalnym rozstawem otworów montażowych, wysoką funkcjonalnością oraz maksymalną wygodą użytkowania. Ze względu na swoje właściwości użytkowe jest w stanie spełnić wymagania grafików komputerowych, programistów, analityków, graczy oraz pracowników biurowych.
Montaż telewizora LED w niedużej odległości od powierzchni ściany, wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu TV. Jeżeli chcemy aby nasz telewizor wyglądał jak obraz, czyli znajdował się w minimalnej odległości od ściany, powinniśmy skorzystać z mocowania TV o możliwe jak najniższym profilu.
W celu zawieszenia telewizora na większej wysokości najlepiej skorzystać z uchwytu TV z regulacją w pionie, ponieważ tylko wtedy będziemy mogli odpowiednio dostosować zamocowany ekran do wysokości wzroku widza. Idealnie  sprawdzi się tu uchwyt TV LC-U7R 2647 , który dzięki regulacji kąta pochylenia zamocowanego na ścianie ekranu w zakresie 15 stopni, pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu oglądania telewizji.
LC-U7R 3260 to uniwersalny uchwyt TV z regulacją pionową mocowanego ekranu, który charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem oraz konstrukcją, która umożliwia współpracę z telewizorami różnych producentów. Łatwy i szybki montaż uchwytu TV LC-U7R 3260 zapewnia wbudowana poziomica, natomiast optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanego ekranu, gwarantuje solidna konstrukcja o udźwigu do 40 kg oraz zabezpieczenie antykradzieżowe.
Wieszak TV WALL 1105 Vogels został zaprojektowany z myślą o łatwym i bezpiecznym montażu małej i średniej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Dzięki uniwersalnej konstrukcji, uchwyt telewizyjny  WALL1105 może współpracować z telewizorami rożnych producentów. Jego wyjątkowo solidna konstrukcja zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla ekranów o wadze do 30 kg.
Z myślą o osobach poszukujących uniwersalnego uchwytu ściennego do TV LCD/LED/Plazma, firma Vogels wprowadziła do swojej oferty uchwyt TV regulowany w wersji WALL 1115 , który charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz niezwykle estetycznym wykonaniem. Podstawową zaleta użytkową uchwytu TV WALL1115 Vogels jest możliwość zmiany kąta pochylenia (10 stopni) i obrotu (60 stopni) zamocowanego na ścianie ekranu, dzięki czemu możemy go lepiej dopasować do kierunku i wysokości naszego wzroku.
W ofercie firmy Vogels pojawił się kolejny uniwersalny uchwyt do monitorów LCD/LED WALL 1020 , który pasuje także do małych telewizorów LCD/LED/Plazma. Podstawową zaletą użytkową uchwytu ściennego WALL1020 Vogels jest możliwość odpowiedniego dopasowania ekranu, zarówno do kierunku, jak i wysokości wzorku widza.
W najbliższych tygodniach w sprzedaży pojawi się kolejny uchwyt TV firmy Vivanco w wersji WM 3220 (33393), który został przystosowany do współpracy z monitorami i telewizorami LCD/LED. Jego uniwersalna konstrukcja sprawia, że może współpracować z ekranami różnych producentów, natomiast otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 200 x 200 mm), zapewniają bardzo łatwe jego dopasowanie do konkretnego modelu TV.
Montaż ścienny średniej wielkości telewizora LCD/LED/Plazma wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu, który przede wszystkim musi zapewniać maksymalny poziom bezpieczeństwa dla montowanego na ścianie ekranu. Jednym z takich uchwytów jest uniwersalny uchwyt TV  WF 5550 33386 Vivanco, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy ze średniej wielkości telewizorami różnych producentów.
Wieszak TV z regulacją pochylenia WT 5550 33390 firmy Vivanco, to wysokiej klasy uchwyt ścienny do TV w przystępnej cenie, który zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa dla montowanych TV oraz oferuje współpracę z produktami różnych producentów. Dzięki regulacji pionowej (pochylenia), uchwyt LCD / LED/ Plazma WT5550 , pozwala na optymalne dostosowanie zawieszonego ekranu do wysokości wzroku widza. Regulacja kąta pochylenia zamocowanego ekranu jest możliwa w zakresie 12 stopni.
Chcesz bezpiecznie zawiesić na ścianie telewizor i jednocześnie mieć możliwość jego późniejszego dopasowania do wysokości wzroku widza? Od zastosowanego rozwiązania oczekujesz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla mocowanego telewizora? Jeśli tak to uchwyt ścienny WT 4035 (33389) Vivanco może być rozwiązaniem, które sprosta Twoim oczekiwaniom.
Prezentujemy nowy uchwyt regulowany WT 3225 Vivanco, który zaprojektowano na potrzeby ściennego montażu monitorów i niedużych telewizorów z ekranami LCD, LED lub Plazma. Dzięki regulacji pochylenia zawieszonego ekranu, uchwyt WT3225 pozwala na jego lepsze dopasowanie do kierunku i wysokości wzorku widza.
Z przyjemnością przedstawiamy jeden z najlepszych uchwytów do montażu telewizorów LED, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się za sprawą ultra płaskiej i estetycznej konstrukcji, dużej swobody w regulacji zamocowanego na ścianie telewizora oraz współpracą z ekranami różnych producentów. Mowa o uniwersalnym uchwycie regulowanym do TV LED THIN 345 Alpine White Vogels, który ze względu na stylowe wykończenie oraz wysoką funkcjonalność, doskonale nadaje się do zastosowania w najbardziej wymagających systemach kina domowego.
CP-LIFT 46 firmy VIZ-ART to najwyższej klasy winda sufitowa do telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma, która otwiera całkowicie nowe możliwości na aranżację wnętrz z systemami kina domowego . Skonstruowana i zbudowana aby telewizor plazmowy zainstalowany poziomo ponad sufitem odchylany był jedynie na czas oglądania filmu, pozwala na zachowanie minimalistycznego stylu wnętrza i ukrycie obecności nowoczesnych urządzeń, gdy nie są one używane.
Winda do telewizorów LED/LCD/Plazma to doskonała alternatywa dla uchwytów ściennych, zwłaszcza gdy chcemy ukryć obecność telewizora po zakończonym seansie. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, windy do TV są powszechnie stosowane w zabytkowych czy stylowych wnętrzach, ponieważ pozwalają na zachowanie minimalistycznego stylu wnętrza.
Montaż projektora multimedialnego pod sufitem najlepiej jest realizować w oparciu o windy do projektorów. Rozwiązania tego typu sprawdzają się zarówno w niskich, jak i bardzo wysokich pomieszczeniach, a dzięki możliwości wysunięcia i schowania projektora, doskonale sprawdzają się we wszystkich wnętrzach.
Prezentujemy jeden z najlepszych na rynku uchwyt do płaskich telewizorów EFW 6445 PLUS Vogels, który został odpowiednio przystosowany do współpracy z dużymi telewizorami LCD, LED i Plazma. Proponowane rozwiązanie charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem, maksymalną swobodą w regulacji zamontowanego na ścianie ekranu oraz wysokim komfortem obsługi.
Uniwersalny uchwyt ścienny do płaskich telewizorów Vogels Physix PHW300M to profesjonalne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczny ścienny montaż dla średniej wielkości telewizorów LCD, LED i Plazma. Uchwyt TV PHW 300M oferuje regulację obrotu zamocowanego na ścianie ekranu w zakresie 180°, co pozwala na odpowiednie dopasowanie telewizora do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Prezentujemy tani lecz niezwykle precyzyjnie wykonany uchwyt do telewizora Vogels Physix PHW200XL, który stworzono na potrzeby ściennej instalacji ekranów LCD, LED i Plazma, posiadających przekątną w zakresie od 40 do 65 cali. Ze względu na swoją wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję oraz rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA, z łatwością dopasujemy go do posiadanego modelu TV.
Jeśli poszukujesz solidnego, funkcjonalnego i łatwego w montażu uchwytu ściennego do średnich i dużych telewizorów LCD, LED i Plazma, to uchwyt ścienny z serii Physix PHW100L firmy Vogels z całą pewnością zwróci Twoją uwagę. Charakteryzuje się on doskonałym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu należy do jednych z najczęściej wybieranych uchwytów stałych do TV.
Przedstawiamy uniwersalne uchwyty TV Vogels Physix PHW200L, które zostały zaprojektowane na potrzeby bezpiecznego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów LCD, LED i Plazma. Ich podstawową zaletą użytkową jest niezwykle solidna konstrukcja, która dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów o podwyższonej odporności na zgięcia i złamania, pozwala na bezpieczny montaż na ścianie nawet najcięższych telewizorów.
Każdy użytkownik poszukujący bezpiecznego, funkcjonalnego, precyzyjnie wykonanego uchwytu będzie zadowolony z modelu EFW 8345 Motion+ firmy Vogels. Firma Vogels udziela 10 lat gwarancji na swoje produkty ze względu na użycie do ich produkcji najwyższej jakości materiałów m.in. kołków renomowanej firmy Fisher.
Prezentujemy jedyny na rynku uchwyt TV zdalnie sterowany Vogels THIN355 RC, który pozwala na zmianę pozycji zawieszonego na ścianie telewizora bez konieczności wstawania z kanapy. Uchwyt TV THIN 355 RC pozwala na sterowanie obrotem zamocowanego ekranu w zakresie 40 stopni, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota.
Doskonałej jakości, uniwersalny uchwyt TV WALL 1245 Vogels to produkt, który stworzono na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników systemów kina domowego. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, uchwyt TV WALL1245 pozwala na ścienny montaż niemal każdego dostępnego w sprzedaży średniej i dużej wielkości telewizora LED/LCD, niezależnie od tego kto jest jego producenta.
Z myślą o użytkownikach, którzy chcą zawiesić na ścianie średniej wielkości telewizor i mieć przy tym możliwość jego regulacji, firma Vogels stworzyła uchwyt z regulacją EFW8245. Prezentowany uchwyt jest rozwiązaniem uniwersalnym, a więc nadaje się do współpracy z telewizorami LCD/ LED/ Plazma różnych producentów.
EFW8225 Motion firmy Vogels to solidnie i precyzyjnie wykonany uchwyt z regulacją, przeznaczony do montażu średniej wielkości telewizorów LCD, LED i Plazma, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się imponującą funkcjonalnością. Na jego wyposażeniu znajdziemy kilka niezwykle użytecznych rozwiązań, który z całą pewnością nie znajdziemy w produktach innych firm.
Prezentujemy łatwy w montażu uchwyt z pełną regulacją WALL 1125 Vogels, przeznaczony do współpracy z płaskimi telewizorami LED i LCD, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się najwyższą estetyką wykonania oraz dożywotnią gwarancją producenta. Ponadto, dzięki solidnej konstrukcji wykonanej z trwałych materiałów, zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanych telewizorów (udźwig do 15 kg).
VFW 426 Vogels to uniwersalny wieszak ścienny do monitora, który na tle podobnych produktów wyróżnia się za sprawą maksymalnej swobody regulacji zamocowanego ekranu oraz niezwykle estetycznym i solidnym wykonaniem. Uniwersalny uchwyt ścienny Vogels z serii VFW 426 został odpowiednio przystosowany do współpracy z większością monitorów i małych telewizorów z ekranami LCD i LED.
Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, firma Vogels zaprojektowała uchwyt TV VFW332 Original, który na tle podobnych produktów wyróżnia się najwyższą estetyką wykonania (lakierowany na kolor czarny) oraz możliwością odpowiedniego dopasowania ekranu do kierunku, wysokości i odległości wzroku widza. Uchwyt do telewizora VFW 332 Vogels posiada bowiem dwuprzegubową konstrukcję, która pozwala na regulacją odległości ekranu od ściany oraz jego pochylenia i obrotu.
Z myślą o możliwości bezpiecznego zawieszenia na ścianie telewizora, który będzie wyglądał jak prawdziwy obraz, firma Vogels zaprojektowała uchwyt EFW 8305 Vogels. Jego niski profil umożliwia bezpieczny i wygodny montaż średnich i dużych telewizorów LCD, LED i Plazma w odległości zaledwie 20 mm od powierzchni ściany.
Wyjątkowej jakości uchwyt do TV, który dzięki dużej swobodzie mocowanego ekranu, sprosta oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Uchwyt ścienny do płaskich telewizorów i monitorów VFW 226 Vogels to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniających bezpieczny montaż dla ekranów o wadze do 15 kg.
Prezentujemy uniwersalny uchwyt do TV Vogels z serii VFW 132, który na tle podobnych rozwiązań, wyróżnia się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny. Ze względu na swoją konstrukcję uchwyt do TV VFW132 Vogels jest szczególnie polecany do ściennego montażu średniej wielkości telewizorów z płaskimi ekranami typu LCD, LED i Plazma.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z uchwytem ściennym do TV Vogels z serii MFM80TB , który jako produkt uniwersalny, pozwala na montaż telewizorów LCD, LED i Plazma różnych producentów. Ze względu na swoją konstrukcję uchwyt ścienny bez regulacji z serii MFM 80 TB doskonale nadaje się do montażu średniej wielkości ekranów.
Montaż telewizora płaskiego LCD lub Plazma w małej odległości od ściany, wymaga zastosowania uchwytu o odpowiednio niskim profilu. Przykładem przystępnego cenowo uchwytu tego typu jest uchwyt bez regulacji Vogels VFW 032 , który zaprojektowano na potrzeby średniej wielkości telewizorów.
Uchwyty samochodowe GSM powinny charakteryzować się solidnym wykonaniem, możliwością łatwego dopasowania do konkretnego modelu telefonu, wygodnym wkładaniem i wyjmowaniem telefonu z uchwytu oraz możliwością uzyskania odpowiedniego położenia. Tylko uchwyty samochodowe do telefonów, które spełniają powyższe wytyczne są w stanie zagwarantować wysoki komfort obsługi zamocowanych w nich telefonów.
Korzystając z uchwytu samochodowego do telefonu możemy mieć telefon zawsze pod ręką. Koniec z szukaniem telefonu po całym samochodzie. Dzięki uchwytom GSM możemy w wygodny i co ważniejsze bezpieczny sposób korzystać z telefonów komórkowych podczas jazdy samochodem.
Oferujemy Państwu dokładnie wyselekcjonowane uchwyty samochodowe na telefon , które dzięki solidnej konstrukcji oraz wysokiej estetyce wykonania są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bogaty wybór pozwala na odpowiednie dostosowanie uchwytu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jedną z ciekawszych propozycji stanowią uchwyty dedykowane do telefonów Apple iPhone 4/4S, które zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym, zostały odpowiednio przystosowane do współpracy z iPhone 4/4S.
Przedstawiamy jedne z najlepszych na rynku, uchwyty do telewizorów LED, które dzięki swoim właściwościom użytkowym są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Mowa o uniwersalnych uchwytach Vivanco A6035 Ultra Slim, które konstrukcyjnie zostały odpowiednio dostosowane do współpracy z najbardziej płaskimi telewizorami. Uchwyty do TV LED z serii Vivanco A6035 Ultra Slim należą do grupy uchwytów z pełną regulacją, dzięki czemu umożliwiają łatwe dopasowanie zawieszonego ekranu do indywidualnych wymagań użytkownika.
Montaż ścienny telewizora LED wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu. Ze względu na bardzo płaską konstrukcję tego typu telewizorów specjaliści od systemów kina domowego zalecają stosowanie uchwytów, które pozwalają na montaż TV w jak najmniejszej odległości od powierzchni ściany. Tylko stosując odpowiednie uchwyty do telewizorów LED możemy sprawić, że zamocowany na ścianie telewizor będzie wyglądać jak prawdziwy obraz.
Vivanco 21612 WMS P152S to uniwersalny uchwyt do projektora, charakteryzujący się nowoczesnym wzornictwem, solidnym wykonaniem, estetycznym wykończeniem w kolorze srebrnym oraz możliwością współpracy z wideoprojektorami różnych producentów. Dzięki odpowiednio przemyślanej  konstrukcji (regulowane ramiona z uniwersalnymi otworami montażowymi), uchwyty do projektorów z serii 21612 WMS P152S zapewniają doskonałe dopasowanie do praktycznie każdego projektora na rynku, który wyposażono w 4 otwory na śruby montażowe.
Chcesz na ścianie zawiesić monitor? Cenisz sobie wysoką jakość wykonania oraz komfort obsługi? Jeśli tak to najnowszy uchwyt do monitora z pełną regulacją MA2615 30669 TITAN 2 firmy Vivanco z całą pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Podstawową zaletą użytkową prezentowanego rozwiązania jest konstrukcja bazująca na podwójnym ramieniu, która zapewnia maksymalną swobodę regulacji zamontowanego na ścianie monitora.
Firma Vivanco słynąca z produkcji najwyższej jakości akcesoriów montażowych i innych komponentów do systemów kina domowych i stereofonicznych, zaprezentowała nowy uchwyt do telewizora z serii MA 6550 30671 TITAN,  który dzięki stylowemu wykończeniu z tytanu, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Idealny dla wszystkich, którzy chcą aby telewizor  był w różnej odległości od ściany, przy jednoczesnym zachowaniu opcji regulacji zamontowanego ekranu.
Łatwy montaż TV na ścianie wymaga zastosowania wysokiej klasy uchwytu montażowego. Najlepszym wyborem jest uchwyt z pełną regulacją położenia mocowanego telewizora. Jedną z ciekawszych propozycji na bezpieczny montaż ścienny telewizora, który jednocześnie zapewnia wysoki komfort jego użytkowania, jest najnowszy uchwyt uchylno-obrotowy z podwójnym ramieniem Vivanco MA3735 30670 TITAN 2.
Montaż ścienny płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma może być realizowany w oparciu o różnego rodzaju uchwyty, od których zależy komfort korzystania z zawieszonego na ścianie ekranu. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, i tym samym najczęściej wybieranym, są uchwyty z regulacją obrotu i pochylenia, umożliwiające odpowiednie dopasowanie montowanego ekranu, zarówno do kierunku, jak i wysokości wzroku widza.
Uchwyt ścienny Vivanco MT 2615 30663 TITAN 2 to wysokiej jakości produkt, który został stworzony specjalnie na potrzeby montażu ściennego małych telewizorów oraz monitorów. Podstawową cechą użytkową uniwersalnego uchwytu do TV LCD / LED/ Plazma z serii MT2615 jest możliwość regulacji kąta pochylenia montowanego ekranu (zakres 20 stopni), co pozwala na jego lepsze dostosowanie do wysokości wzroku widza (wysoki komfort oglądania TV).
Firma Vivanco przedstawia wysokiej klasy regulowany uchwyt do telewizora LCD / LED / Plazma z serii MS6550 TITAN 2, przeznaczony do instalacji płaskich telewizorów o największych rozmiarach. Uchwyty ścienny do TV Vivanco MS 6550 zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z szeroką gamą płaskich telewizorów, na co pozwala uniwersalny rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA (100 / 600).
MT3735 30664 TITAN 2 firmy Vivanco to uniwersalny uchwyt dla TV do ściennego montażu średniej wielkości telewizorów, który na tle podobnych produktów wyróżnia się za sprawą płaskiej lecz solidnej konstrukcji oraz najwyższą estetyką wykonania (tytanowe wykończenie bardzo dobrze komponujące się z wystrojem większości pomieszczeń).
Firma Vivanco zaprezentowała kolejny uchwyt TV z serii TITAN2, który został stworzony z myślą o współpracy z największymi i najcięższymi telewizorami LCD, LED i Plazma. Uchwyt ścienny do dużych telewizorów MF6550 30662 Vivanco posiada estetyczne tytanowe wykończenie, które w połączeniu z jego bardzo wysoką odpornością na zgięcia i złamania sprawia, że sprosta nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.
Uniwersalny uchwyt do TV MF 3735 30661 firmy Vivanco to jedna z najnowszych propozycji na bezpieczny i wygodny montaż ścienny płaskich telewizorów. Prezentowany uchwyt do TV stanowi rewelacyjne połączenie atrakcyjnej ceny, wysokiej funkcjonalności i jakości wykonania oraz łatwego montażu. Uchwyt MF 3735 wyposażono w unikalny system Click Lock, który skutecznie zapobiega przypadkowemu strąceniu ekranu, tym samym chroniąc go przed upadkiem na ziemie.
Zastanawiasz się jaki wybrać uchwyt z pełną regulacją do ściennego montażu telewizora LCD/ LED/ Plazma? Najlepszym rozwiązaniem jest wybór uchwytu z pełną regulacją obrotu i pochylenia, który dodatkowo będzie umożliwiał swobodną regulację dystansu zamocowanego ekranu od powierzchni ściany.
Jaki jest obecnie najlepszy uchwyt do montażu monitora na ścianie? W opinie wielu użytkowników na całym świecie jednym z najlepszych uchwytów do monitorów jest uchwyt uchylno-obrotowy WALL1120 firmy Vogels, który dzięki najwyższej estetyce wykonania oraz solidnej konstrukcji, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Montaż TV LCD na ścianie może być realizowany w oparciu o różnego rodzaju uchwyty, od których to w dużej mierze zależy swoboda korzystania z zawieszonego telewizora. Najlepszym rozwiązaniem, i jednak też tym najdroższym, są uchwyty z pełną regulacją, które dzięki możliwości zmiany kąta obrotu i pochylenia zamocowanego telewizora, pozwalają na odpowiednie dopasowanie ekranu do kierunku i wysokości wzroku widza.
Cinema Electric 200 MG firmy AVTEK to wysokiej klasy ekran projekcyjny rozwijany elektrycznie, który ze względu na swoje parametry użytkowe, idealnie nadaje się do zastosowania w systemach kina domowego.
LC-PM7 to wysokiej jakości regulowany uchwyt ścienny do wideoprojektorów , który w łatwy sposób dopasujemy do większości projektorów z 3 punktowym systemem mocowania. Ze względu na sposób montażu, uchwyt LC-PM7 jest szczególnie polecany do współpracy z projektorami krótkoogniskowymi.
Uchwyt sufitowy LC-CM2-65S do płaskich telewizorów charakteryzuje się dużą swobodę w regulacji zamontowanego ekranu oraz wysoką klasą zastosowanych komponentów. Jest on otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 800 x 400 mm), dzięki czemu w łatwy sposób dostosujemy go do największych telewizorów, wyposażonych w ekrany o przekątnej od 60 do 65 cali.
Uchwyt sufitowy podwójny z serii LC-CM3-55S to wysokiej klasy produkt, którego konstrukcja w całości została wykonana z niezwykle wytrzymałych i estetycznych materiałów. Ze względu na swoje właściwości użytkowe uchwyt sufitowy LC-CM3-55S   do płaskich telewizorów LCD/ LED/ Plazma jest wyjątkowo uniwersalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, mogącym współpracować z telewizorami różnych producentów.
LC-MWM221-22R profesjonalny uchwyt ścienny, umożliwiający montaż 2 monitorów LCD/TFT dzięki wyposażeniu go w podwójne ramię obrotowe i sprężynę gazową. Jest to profesjonalny produkt ścienny, który odznacza się wysoką funkcjonalnością i uniwersalnością zastosowania. Model z serii LC-MWM221-22R zapewnia dużą swobodę w regulacji zamontowanych ekranów, co tym samym umożliwia ich optymalne dostosowanie do potrzeb użytkowników.
Uchwyt sufitowy z serii LC-MSA01-22R jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających bezpiecznego i łatwego w montażu uchwytu przeznaczonego zarówno do biura jak i do domu. Jest to  profesjonalny produkt ze sprężyną gazową i pełną regulacją, co pozwala na niezwykle komfortowy montaż monitorów LCD/TFT różnych producentów.
Model uchwytu do projektorów LC-PM2 to bardzo zapewnia komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Dzięki przemyślanej konstrukcji uchwytu montaż projektorów multimedialnych pod sufitem jest bezproblemowy i wygodny, LC-PM2 pasuje do większości wideoprojektorów z 4 punktowym systemem mocowania.
Przedstawiamy uchwyt biurkowy na 2 monitory z serii LC-MDM241-22R, będący idealną propozycją dla wymagających użytkowników. Uchwyt do biurka w wersji LC-MDM241-22R rewelacyjnie łączy wysoką funkcjonalność, jakość wykonania i atrakcyjną cenę. Idealnie sprawdzi się w biurze lub firmie.
Dwururowy wózek TV LC-TR1-65S to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które pozwala na używanie płaskich telewizorów LCD, LED lub Plazma w miejscach, w których nie ma możliwości ich ściennego lub sufitowego montażu. Wózek TV LC-TR1-65S idealnie sprawdza się w biznesie i szkolnictwie. Dzięki estetycznemu i solidnemu wykonaniu oraz uniwersalnej konstrukcji, wózek LC-TR1-65S może współpracować z płaskimi telewizorami różnych producentów.
LC-TR4-65S to wysokiej klasy wózek z uniwersalnym uchwytem TV pasującym do ekranów LCD, LED i Plazma (pasuje do modeli różnych producentów). Prezentowany produkt jest idealnym rozwiązaniem dla prezentacji danych w różnych pomieszczeniach. Ze względu na swoje cechy użytkowe, znajduje szerokie zastosowanie w biznesie i szkolnictwie.
LC-TR3-55S to przystępny cenowo wózek TV umożliwiający transport dwóch telewizorów, który zaprojektowano pod kątem współpracy ze średniej i dużej wielkości telewizorami typu LCD, LED i Plazma. Prezentowany wózek do telewizorów wyróżnia się za sprawą wysokiej estetyki wykonania, uniwersalnej konstrukcji oraz możliwością łatwego przemieszczania i dostosowania do konkretnego modelu telewizora.
LC-TR621-47S to profesjonalny wózek do transportu 2 ekranów plazmowych, LCD i LED. Ze względu na swoje parametry użytkowe wózek TV w wersji LC-TR621-47S  jest doskonałym mobilnym rozwiązaniem służącym do wspomagania prezentacji multimedialnych w różnych środowiskach - targi, konferencje, sale posiedzeń, klasy i aule uczelniane, sale wykładowe oraz kino domowe.
WALL 1120 Vogels to uchwyty z pełną regulacją, przeznaczone do ściennego montażu średniej wielkości telewizorów, które na tle podobnych produktów wyróżniają się za sprawą najwyższej estetyki wykonania. Podstawową zaletą użytkową uchwytów TV z serii WALL 1120 Vogels jest ich uniwersalna konstrukcja, która pozwala na współpracę z ekranami LCD, LED i Plazma różnych producentów.
LC-TR1-40S to uniwersalny wózek TV o dwururowej konstrukcji, który zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa i wygodę transportu dla średniej wielkości telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt wyróżnia się także za sprawą estetycznego wykończenia oraz niezwykle atrakcyjnej ceny.
LC-TR7-65R to uniwersalny wózek do przewozu TV z półką na urządzenia AV, który ze względu na swoją konstrukcję, doskonale nadaje się do współpracy z najcięższymi i największymi telewizorami typu LED, LCD i Plazma. Wózek TV z serii LC-TR7-65R posiada solidną konstrukcję oraz stabilną podstawę z kółkami, co pozwala na bezpieczny montaż ekranów o wadze do 80 kg.
Mobilny wózek do telewizora z serii LC-TR7-40R to doskonałe rozwiązanie sprawdzające się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba prezentacji, a nie ma możliwości lub potrzeby zastosowania uchwytu ściennego lub sufitowego. Prezentowany wózek TV jest rozwiązaniem uniwersalnym, mogącym bezproblemowo współpracować z telewizorami LCD/ LED/ Plazma różnych producentów.
Prezentujemy uniwersalny wózek TV z serii LC-TR5-55S , który wyposażono w stabilną podstawę jezdną oraz odpowiednio przystosowano do współpracy z telewizorami różnych producentów. Ze względu na swoje właściwości techniczne, wózek TV z serii LC-TR5-55S jest szczególnie polecany do współpracy z dużymi telewizorami LCD, LED i Plazma.
Stojak do płaskich TV LC-STD01-65S to wysokiej klasy produkt, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się za sprawą uniwersalnej konstrukcji, stylowego wykończenia oraz atrakcyjnej ceny. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, stojak TV z serii LC-STD01-65S idealnie nadaje się do współpracy z największymi i najcięższymi telewizorami wyposażonymi w ekrany typu LCD, LED i Plazma.
LC-STD01-40S to estetyczny stojak TV przeznaczony do współpracy ze średniej wielkości telewizorami LCD/ LED/ Plazma, charakteryzujący się solidną konstrukcją oraz możliwością współpracy z telewizorami różnych producentów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uniwersalny rozstaw otworów montażowych, zgodny ze standardem VESA (maksymalnie 400 x 200 mm), który pozwala na łatwe dostosowanie stojak do praktycznie każdego płaskiego telewizora z ekranem o przekątnej od 26 do 40 cali.
Przedstawiamy wysokiej jakości stojak do monitorów LCD z serii LC-SV51-26R, który charakteryzuje się estetycznym wykonaniem oraz możliwością współpracy z ekranami o różnej wielkości, niezależnie od producenta. Stojak LC-SV51-26R posiada solidną konstrukcję, która nie ugina i nie łamie się pod obciążeniem do 10 kg.
LC-STD03-22S to uniwersalny stojak do monitorów TFT/LCD, którego głównymi atutami użytkowymi są: estetyczne wykończenie, solidna konstrukcja oraz możliwość współpracy z monitorami różnych producentów. Stand to monitora LC-STD03-22S posiada otwory mocujące w standardzie VESA (75x75, 100x100 mm), co oznacza że pasuje do zdecydowanej większości monitorów o wymiarach od 14 do 22 cali.
Przedstawiamy wysokiej jakości uchwyty do projektora UP 42-65 Kauber, których podstawowymi cechami użytkowymi jest solidna konstrukcja o uniwersalnym rozstawie otworów mocujących projektor do uchwytu (pasuje do większości dostępnych na rynku projektorów dla biznesu i edukacji). Dzięki profesjonalnemu podejściu firmy Kauber, uchwyty do projektora UP 42-65 rewelacyjnie łączą funkcjonalność z wysokim poziomem bezpieczeństwa dla mocowanych projektorów.
ML-Pro1Plus Kauber to wysokiej jakości uchwyty do projektora , charakteryzujące się podwyższoną funkcjonalnością oraz bardzo wytrzymałą konstrukcją, którą wykonano z odpornego na zgięcia i złamania duraluminium. Model ML-Pro1Plus Kauber jest produktem uniwersalnym, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, pasuje do różnych modeli projektorów.
BenQ W710ST to zaawansowany technologicznie projektor krótkoogniskowy z obsługą projekcji 3D (ponad 400 filmów 3D oraz gier komputerowych z DLP ® Link ™ i NVIDIA ® 3D Vision™!), który dzięki możliwości wyświetlenia obrazu o przekątnej 63 cali już z odległości 1 m od ekranu projekcyjnego, rewelacyjnie sprawdzi się w domu lub mieszkaniu.
Uchwyty ścienne WALL Vogels to najnowsza propozycja tej renomowanej marki, na bezpieczny montaż płaskich telewizorów z ekranami LCD/ LED/ Plazma. Seria WALL obejmuje 4 modele uchwytów ściennych (WALL 1225, WALL 1245, WALL 1325, WALL 1345), które w niezwykle łatwy sposób dostosuje do posiadanego telewizora. Przy ich pomocy możemy montować na ścianie telewizory różnych producentów, wyposażone w różnej wielkości ekrany.
Odbiornik LC-DVB-T 2500 HD obsługuje darmowe kanały nadawane w cyfrowej telewizji naziemnej w technologii MPEG-4. Urządzenie zapewnia również odtwarzanie filmów w rozdzielczości HD wraz z polskimi napisami TXT. Tuner telewizyjny LC-DVB-T 2500 HD oferuje doskonałą jakość obrazu zarówno w wysokiej rozdzielczości HD, jak i standardowej SD.
Tunery DVB-T z serii LC-DVB-T 1500 mini HD to wysokiej klasy akcesoria TV, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, łatwą instalacją oraz wygodną obsługą. Prezentowany produkt zapewnia dekodowanie formatów wideo MPEG-2 MP@HL, AVC/H.264 HP@L4.1, MPEG-4 ASP.
Prezentujemy najwyższej klasy uchylny uchwyt LCD / LED Vogels z serii THIN 215 (w sprzedaży od stycznia 2012), który cechuje ultra płaska konstrukcja, imponująca estetyka wykonania, wysoki poziom bezpieczeństwa dla instalowanych telewizorów oraz dożywotnia gwarancja. Dzięki płaskiej i zarazem niezwykle solidnej konstrukcji, uchwyt ścienny z regulacją pochylenia z serii THIN 215 Vogels pozwala na bezpieczny montaż TV w odległości zaledwie 20 mm od powierzchni ściany.
Prezentujemy nowe, profesjonalne uchwyty do TV Vogels THIN245 , które zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i estetycznym doskonale pasują do ściennego montażu płaskich telewizorów z ekranami LED. Uchwyty Vogels THIN 245 podobnie jak inne produkty tej marki zapewniają nie tylko wygodę obsługi, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa dla montowanego sprzętu TV (zgodność z rygorystycznymi normami, kołki montażowe renomowanej firmy Fischer).
THIN 215 Vogels to wysokiej klasy uchwyt ścienny cechujący się estetycznym wykonaniem, solidną konstrukcją oraz możliwością łatwego dopasowania do konkretnego modelu telewizora/ monitora. Możliwość współpracy z różnymi modelami płaskich telewizorów z ekranami LED i LCD to zasługa uniwersalnego rozstawu otworów na śruby montażowe VESA, który maksymalnie może wynosić 400x400mm. 
WALL 1225 to wysokiej klasy uchwyt uchylno-obrotowe renomowanej firmy Vogels. Uchwyt do telewizora LCD / LED / Plazma z serii WALL 1225 Vogels cechuje solidnie i estetycznie wykonana konstrukcja oraz wysoka funkcjonalność, która sprawia że idealnie nadaje się do montażu średniej wielkości TV.
Ścienne uchwyty do telewizorów plazmowych, LCD i LED z serii PHW200L Physix firmy Vogels stanowią doskonałą propozycję na montaż różnego typu ekranów o przekątnej od 32 do 50 cali. Uchwyty TV PHW200L Physix cechują się płaską i wytrzymałą konstrukcją, dzięki której nie tylko pozostaje niewidoczne, ale także mogą współpracować z ciężkimi telewizorami.
PHW100L Physix Vogels to profesjonalny uchwyt plazma / LCD / LED, który dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji pasuje do większości średnich i dużych telewizorów różnych marek. Uniwersalny rozstaw otworów na śruby montażowe VESA (do 800 x 450 mm) sprawia, że uchwyty z serii Physix PHW100L firmy Vogels możemy stosować do montażu wszystkich ekranów o przekątnej z zakresu od od 32 do 50 cali.
WALL 1345 firmy Vogels to niezwykle funkcjonalne uchwyty do TV, które doskonale nadają się do ściennego montażu płaskich telewizorów typu LCD/ LED/ Plazma. Prezentowane uchwyty zostały zaprojektowane pod kątem współpracy ze średniej i dużej wielkości ekranami. Dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe (zgodny ze standardem VESA – maksymalnie 700 x 400 mm), uchwyty TV w wersji WALL 1345 pasują do wszystkich ekranów o przekątnej od 32 do 55 cali.
WALL 1245 Vogels to propozycja na bezpieczny montaż średniej i dużej wielkości telewizorów LCD / LED / Plazma. Prezentowany uchwyt TV został odpowiednio przystosowany do montażu ściennego (możliwy montaż na ścianach wykonanych z różnych materiałów). Podstawową cechą użytkową uchwytu ściennego z serii WALL 1245 Vogels jest możliwość współpracy z telewizorami różnych producentów, co umożliwia uniwersalny rozstaw otworów montażowych VESA (od 100x100mm do 400x400mm).
Prezentujemy najwyższej jakości uchwyt do telewizora LCD / LED z serii A3725 Ultra Slim firmy Vivanco, będący uniwersalnym rozwiązaniem umożliwiającym bezpieczny montaż ścienny telewizorów z ekranami o przekątnej 26 – 37 cali. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu TV zapewnia standaryzowany rozstaw otworów montażowych VESA, wynoszący maksymalnie 300 x 300 mm.
LC-DVB-T 500 SD to niedrogi lecz wyjątkowo funkcjonalny cyfrowy tuner DVB-T, umożliwiający odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w rozdzielczości wideo 480i, 480p, 576i, 576p (możliwe formaty obrazu 4:3/16:9/auto). Dzięki atrakcyjnej cenie oraz łatwej instalacji i obsłudze (menu ekranowe OSD), tuner DVB-T z serii LC-DVB-T 500 SD należy do jednych z częściej wybieranych produktów tego typu.
Firma Vivanco posiada w swojej ofercie przenośne anteny DVB-T , które podobnie jak inne produkty tej cenionej na międzynarodowym rynku firmy, doskonale łączą bardzo korzystne parametry użytkowe z niezawodnym działaniem i atrakcyjną ceną. Jedną z ciekawszych propozycji stanowią mobilne anteny analogowo-cyfrowe z serii TVA 202 Vivanco, przystosowane do pracy wewnątrz pomieszczeń (anteny pokojowe).
TMS 431 Vogels to limitowany zestaw akcesoriów montażowych do iPad’2, składający się z następujących elementów: osłona BaseCover, uchwyt ścienny WallMount, uchwyt samochodowy CarMount oraz podstawka TableStand. Dzięki prezentowanemu zestawowi akcesów systemu RingO możemy w wygodny i bezpieczny sposób korzystać z tabletu iPad 2 praktycznie w każdym miejscu – m.in. w samochodzie podczas podróży, w sypialni jako zegara, w kuchni jako książki kucharskiej, salonie jako prezentacji zdjęć czy filmów oraz wiele innych aplikacji.
Bagażniki dachowe Taurus to cieszące się dużą popularnością akcesoria samochodowe, pozwalające na bezpieczny przewóz rożnego rodzaju ładunków. Cechą szczególnie wyróżniającą bagażniki dachowe Taurus na tle innych  produktów tego typu jest niezwykle korzystny współczynnik jakości do ceny.
UP 22 Profi firmy Kauber to funkcjonalne uchwyty do projektorów multimedialnych, przeznaczone do montażu sufitowego, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, zapewniają łatwy i bezpieczny montaż wideoprojektorów. Jedną z podstawowych zalet użytkowych uchwytu w wersji UP 22 Profi jest uniwersalny rozstaw ramion z otworami montażowymi, co sprawia że idealnie pasuje do każdego projektora multimedialnego.
Przedstawiamy ultra płaski uchwyt ścienny z pełną regulacją w wersji A2615 Ultra Slim firmy Vivanco, który dzięki swoim cechom użytkowym jest obecnie jedną z najciekawszych propozycji na montaż małych telewizorów LED. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle płaska konstrukcja uchwyt, dzięki czemu możemy zawiesić ekran w odległości zaledwie 35 mm od ściany.
Szwedzka firma THULE jest obecnie największym i najbardziej znanym na świecie producentem uniwersalnych bagażników samochodowych, które dzięki najwyższej jakości wykonania, ciekawym rozwiązaniom technicznym oraz odpowiedniej estetyce, są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma THULE produkuje bagażniki samochodowe od ponad 50 lat, a jej ogromne doświadczenie i bezkompromisowe podejście, bezpośrednio przekłada się na doskonałą jakość wszystkich jej produktów.
THULE 680 Atlantis 900 to najwyższej jakości boxy dachowe samochodowe o aerodynamicznym kształcie i estetycznym wykończeniu (kolor srebrny z połyskiem), przez co doskonale komponują się z linią nadwozia współczesnych samochodów. Podstawową zaletą użytkową omawianego bagażnika samochodowego jest bardzo duża pojemność wynosząca aż 650 litrów.
EFA 8741 to wysokiej jakości maskownice do kabli o długości 940 mm, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych (biały, czarny, srebrny), co umożliwia ich odpowiednie dopasowanie do wystroju pomieszczenia. Prezentowany produkt nie tylko pozwala na ukrycie mało estetycznych kabli połączeniowych, ale także umożliwia ich uporządkowanie oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami (np. przed przetarciem).
Uchwyty PDA / GSM z serii LC-GSM 40/105 to propozycja dla osób ceniących wygodę użytkowania oraz swobodę montażu. Prezentowany produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów zapewniających wysoką odporność na uszkodzenia. Odpowiednio przemyślana konstrukcja pozwala na odpowiednie przystosowanie uchwytu zarówno do konkretnego modelu telefonu komórkowego, jak i wymagań użytkownika.
Firma Vivanco wprowadziła na rynek super płaskie uchwyty montażowe do telewizorów LED, które pozwalają na ich montaż w minimalnej odległości od ściany. Jednym z nowych uchwytów do TV LED firmy Vivanco jest model Ultra Slim 300 (30040), który został odpowiednio dostosowany do współpracy z średnimi i dużymi ekranami.
Uchwyty rowerowe do montażu na haku holowniczym w wersji THULE 929 EuroClassic G6 to niezwykle funkcjonalne bagażniki, pozwalające na przewóz 2 rowerów z możliwością rozbudowy do trzeciego roweru (po zastosowaniu odpowiedniego adaptera). Solidna i niezwykle wytrzymała konstrukcja (maksymalny udźwig do 60 kg, nie więcej niż 25 kg na rower) sprawia, że uchwyty rowerowe THULE 929 gwarantują optymalne bezpieczeństwo dla przewożonych rowerów.
Uchwyty rowerowe w wersji THULE 9503 RideOn to jedna z ciekawszych propozycji na przewóz rowerów. Uchwyty THULE 9503 pasują do wszystkich samochodów z hakiem holowniczym (inteligentne mocowanie pasuje do większości haków holowniczych).
Prezentujemy najwyższej jakości zestawy kina domowego Yamaha YRS-1000 + BD-S667, które dzięki podwyższonej funkcjonalności oraz doskonałej jakości odtwarzanych filmów cieszą się dużą popularnością wśród kinomanów. Zestawy kina domowego YRS-1000 + BD-S667 Yamaha pozwalają na uzyskanie wrażeń wzrokowych i dźwiękowych dostępnych dotąd jedynie w salach kinowych.
Firma Vogels wprowadziła na rynek najwyższej jakości uchwyty DVD z serii EMC 5000, które stworzono z myślą o wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu odtwarzaczy DVD podczas podróży samochodem. Są to jedne z nielicznych uchwytów na rynku, które odpowiednio dostosowano do montaży do zagłówka w oparciu fotela.
Firma Vivanco produkuje jedne z najlepszych uchwytów umożliwiających ścienny montaż płaskich telewizorów z ekranami LCD. Jednym z ciekawszych rozwiązań są uchwyty do LCD w wersji WM 2210, które stworzono z myślą o samodzielnej instalacji małych telewizorów i monitorów LCD.
Uchwyty do TV z serii EFW 8345 Motion+ firmy Vogels to estetyczne i funkcjonalne uchwyty ścienne, które pozwalają na wygodne i bezpieczne mocowanie płaskich telewizorów LCD/ LED/ Plazma. Ze względu na swoje właściwości użytkowe uchwyty TV w wersji EFW 8345 Motion+ idealnie nadają się do ściennego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów różnych producentów.
ML-Pro3 Kauber to uniwersalne sufitowe uchwyty do projektora , które dzięki podwyższonej funkcjonalności oraz wysokiej estetyce wykonania, należą do jednych z najczęściej i najchętniej wybieranych akcesoriów montażowych do projektorów multimedialnych. Podstawową zaletą użytkową uchwytów do projektorów w wersji ML-Pro3 jest ich uniwersalna konstrukcja.
THIN 345 VOGELS to wysokiej klasy uchwyty LED uchylno-obrotowe, dzięki swoim właściwością technicznym rewelacyjnie nadają się do ściennego montażu płaskich telewizorów typu LED różnych producentów.  Podstawową cechą i zarazem największą zaletą użytkową uchwytów do TV z serii 345 jest ich ultra cienka i stylowa konstrukcja (kolor szary z aluminium), która pozwala na zamocowanie ekranu w odległości zaledwie 35 mm od ściany!
Uchwyty do nawigacji z futerałem wodoodpornym z serii LC-E 43 to rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne i komfortowe użytkowanie odbiorników GPS podczas jazdy Dołączone do uchwytu mocującego etui rewelacyjnie chroni i zabezpiecza nawigację satelitarną GPS przed deszczem, brudem i uszkodzeniami jednocześnie pozwalając na swobodne korzystanie z niego podczas jazdy na motocyklu.
LC-GSM 40/105 to wysokiej jakości uniwersalne uchwyty do telefonów komórkowych, które cechuje estetyczne wykonanie, solidna konstrukcja oraz wszechstronny montaż. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji uchwyty GSM w wersji LC-GSM 40/105 możemy w łatwy sposób przymocować do szyby w samochodzie za pomocą przyssawki, do deski rozdzielczej za pomocą samoprzylepnej podstawce do uchwytu oraz do kratki wentylacyjnej za pomocą dołączonych zaczepów.
Uchwyt do nawigacji satelitarnej GPS z serii LC-E 50 to ciekawe rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne mocowanie tego typu urządzeń na kierownicy motocykla oraz roweru. Do uchwytu dołączony jest wysokiej jakości futerał, który skutecznie chroni odbiornik GPS przed szkodliwym działaniem wody i kurzu.
Prezentujemy wysokiej jakości uchwyty do nawigacji samochodowej GPS z serii LC-Navi 80/225, które doskonale łączą funkcjonalność, jakość wykonania oraz wygodę użytkowania. Uchwyty GPS w wersji LC-Navi 80/225 pozwalają na łatwe zamocowanie dowolnej nawigacji samochodowej, co jest możliwe dzięki regulowanemu rozstawowi ramion.
Przedstawiamy wysokiej jakości uchwyty GSM z serii LC-GSM 45/65, które na tle innych produktów tego typu wyróżnia wysoka funkcjonalność oraz jakość wykonania, zapewniająca optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanych telefonów komórkowych. Ze względu na swoje cechy użytkowe, uchwyty GSM w wersji LC-GSM 45/65, bardzo często są stosowane przez posiadaczy telefonów komórkowych iPhone, Samsung Omnia i innych nowoczesnych urządzeń tego typu.
Business ELECTRIC 300 BT to profesjonalne ekrany projekcyjne firmy AVTEK, które stworzono z myślą o zastosowaniu w średnich i dużych salach konferencyjnych, szkoleniowych oraz lekcyjnych. Prezentowany produkt cechuje się wysokim komfortem obsługi, ponieważ ekran może być rozwijany i zwijany elektronicznie.
Systemy kina domowego coraz częściej są budowane w oparciu o projektory multimedialne. Mało kto zdaje sobie sprawę, że aby móc w pełni wykorzystać możliwości stosowanego projektora konieczne jest wyposażenie systemu kina domowego w ekran projekcyjny .
Prezentujemy jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny uchwyt do przenośnego odtwarzacza DVD z serii EMC5000 Vogels, który pozwoli Ci zmienić samochód w luksusowe kino i sprawi, że każda nawet najdłuższa podróż stanie się przyjemnością dla pasażerów. Idealna rozrywka dla Twoich dzieci.
GPA3220 Vogels to zestaw kabli połączeniowych do stacji dokującej TwistDock , która pozwala na uporządkowanie wszystkich urządzeń do PlayStation3 (kompatybilne zarówno z PS3 Original, jak i PS3 Slim). Zestaw kabli TwistDock GPA 3220 firmy Vogels oferuje wysokiej jakości przewody połączeniowe, które zostały tak zaprojektowane, aby być niezauważalnymi dla oka i doskonale wpasować się w wygląd Twojego domowego systemu rozrywki.
Uniwersalne uchwyty Vogels VFW132 zostały stworzone z myślą o montażu ściennym średniej wielkości ekranów LCD/ LED/ Plazma. Ze względu na swoje walory użytkowe jest to produkt chętnie stosowany w biurach, firmach oraz domach. Podstawową cechą użytkową modelu VFW132 jest możliwość współpracy ze wszystkimi ekranami o przekątnej w zakresie od 23 – 37 cali.
VFW065 to najwyższej jakości uchwyty ścienne znanej na całym świecie marki Vogels. Uniwersalne uchwyty Vogels VFW 065 zostały stworzone z myślą o bezpiecznym montażu największych i zarazem najcięższych telewizorów z ekranami typu LCD/ LED/ Plazma.
Płaskie uchwyty VFW030 firmy Vogels zostały zaprojektowane na potrzeby małych telewizorów oraz monitorów z ekranami LCD/TFT. Ich uniwersalna konstrukcja (rozstaw otworów montażowych zgodny z VESA: min 75 x 75 mm, max 100 x 100 mm) pozwala na współpracę z różnymi modelami TV, posiadającymi ekrany o przekątnej w zakresie od 10 do 26 cali. Maksymalny udźwig uchwytu to 30 kg (aluminiowa konstrukcja).
Funkcjonalny uchwyt ścienny Vogels z serii VFW326 idealnie nadaje się do montażu na ścianie niedużych telewizorów i monitorów LCD. Wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz podwyższona funkcjonalność sprawia, że uchwyty Vogels VFW 326 należą do jednych z najczęściej wybieranych uchwytów ściennych umożliwiających montaż ekranów o przekątnej 10 – 26 cali i wadze nie przekraczającej 15 kg.
Przedstawiamy uniwersalne uchwyty ścienne z pełną regulacją z serii VFW 365 firmy Vogels, które cechuje najwyższa jakość wykonania, solidna konstrukcja, wysoka funkcjonalność oraz łatwy montaż. Uchwyty Vogels VFW365 dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji mogą służyć do ściennego montażu szerokiej gamy płaskich telewizorów.
Uchwyty Vogels w wersji VFW 432 z serii Original to najwyższej jakości uchwyty ścienne do TV zapewniające maksymalną swobodę w regulacji mocowanych monitorów i telewizorów (pasują do LCD/ LED/ Plazma). Uchwyty VFW432 zapewniają regulację zawieszonego ekranu zarówno w poziomie, jak i pionie, co pozwala na odpowiednie dostosowanie uchwytu do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.
Firma Vogels prezentuje najwyższej klasy uchwyty bez regulacji EFW 8205 , które pozwalają na łatwe, szybkie i co ważniejsze bezpieczne zawieszenie na ścianie dowolnego płaskiego telewizora z ekranem o przekątnej od 26 do 37 cali (prezentowane uchwyty mogą współpracować z TV różnych producentów, co jest możliwe dzięki otworom zgodnym ze standardem VESA: min 75 x 75 mm, max 800 x 450 mm).
Prezentujemy wysokiej klasy uchwyt ścienny Vogels z serii EFW 8245, który pozwala na zamontowanie (zawieszenie) na ścianie każdego płaskiego telewizora z ekranem o przekątnej 26 – 37 cali (uniwersalny rozstaw otworów w standardzie VESA: min 75 x 75 mm, max 500 x 350 mm). Obrotowe uchwyty Vogels EFW8245 , dzięki swojej odpowiednio przemyślanej konstrukcji, są w stanie sprostać wymaganiom użytkowników, którzy od tego typu urządzeń wymagają maksymalnej funkcjonalności, estetycznego wykonania oraz łatwej instalacji i obsługi.
EFW 8125 to niezwykle funkcjonalne uchwyty Vogels, które zostały zaprojektowane z myślą o ściennym montażu średniej wielkości telewizorów z ekranami LCD/ LED/ Plazma. Przede wszystkim na szczególne wyróżnienie zasługują zastosowane w uchwycie systemy i funkcje, które wybijają go ponad dotychczasowe produkty tego typu.
EFW8325 to ścienne, obrotowe uchwyty Vogels, które pozwalają na bezpieczne zawieszenie na ścianie praktycznie każdego dostępnego w handlu telewizora z ekranem o przekątnej 32 – 50 cali. Uchwyty Vogels EFW 8325 podobnie jak inne produkty tej renomowanej marki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a dzięki dbałości nawet o najmniejsze detale są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych użytkowników.
Uchwyty Vogels THIN 345 to seria najwyższej jakości uchwytów ściennych do płaskich telewizorów, które stworzono z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, ceniących sobie jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz wysoką funkcjonalność. Uchwyty Vogels THIN345 oferują możliwość regulacji kąta pochylenia (20 stopni) i obrotu (90 stopni w każdą stronę – 180 stopni) instalowanego ekranu, co tym samym pozwala na jego odpowiednie dopasowanie do indywidualnych preferencji użytkownika.
THIN 305 to najwyższej jakości uchwyty Vogels , które na tle innych produktów tego typu wyróżniają się za sprawą estetycznej, solidnej i ultra płaskiej konstrukcji oraz wygodnego montażu i możliwości współpracy z szeroką gamą płaskich telewizorów. Seria THIN305 została stworzona specjalnie z myślą o ściennym mocowaniu płaskich telewizorów z ekranami LED.
FOLD 500 DUAL firmy AVTEK to jedne z największych, dostępnych w handlu, ekranów projekcyjnych ramowych, które cechują się bardzo dobrą jakością wyświetlanego obrazu oraz możliwością łatwego transportu z miejsca na miejsce. Ekrany ramowe z serii FOLD 500 DUAL dostarczane są z dwiema powierzchniami projekcyjnymi, dzięki czemu mogą służyć zarówno do projekcji przedniej, jak i tylnej.
Ekrany projekcyjne elektryczne Business ELECTRIC 270 BT to profesjonalne produkty przeznaczone do zastosowania w biznesie, które charakteryzują się możliwością wyświetlania dużych obrazów (idealne dla dużych pomieszczeń) oraz wysokim komfortem użytkowania. Prezentowany produkt został  wyposażony w szereg opcji ułatwiających jego obsługę, w tym technologię Plug&Play zapewniającą szybką instalację, a także możliwość ściennego oraz bezprzewodowego sterowania (pilot i odbiornik w zestawie).
Ekrany projekcyjne manualne Video 200BT to urządzenia przeznaczone do prowadzenia prezentacji multimedialnych w salach lekcyjnych, konferencyjnych oraz szkoleniowych. Ekrany manualne z serii Video 200BT AVTEK posiadają powierzchnię roboczą 195 cm x 146.5 cm (format obrazu 4:3), pozwalającą na wyświetlenie obrazu o przekątnej 96”.
Tripod Standard 200 firmy AVTEK to wysokiej klasy mobilne ekrany projekcyjne na trójnogu, charakteryzują się łatwym przenoszeniem z miejsca na miejsce oraz bardzo dobrą jakością wyświetlanego obrazu. Ekrany projekcyjne w wersji Tripod Standard 200 zostały stworzone specjalnie na potrzeby szkół i firm szkoleniowych.
Uchwyty do TV LCD / Plazma z serii LC-U5R 63C to urządzenia, których konstrukcja pozwala na ścienny montaż dużych telewizorów plazmowych lub LCD. Uniwersalny rozstaw otworów montażowych (maksymalnie standard VESA 800x400mm), pozwala na łatwe dostosowanie uchwytu do konkretnego modelu telewizora.
Uchylno-obrotowy uchwyt z serii LC-U5R1 42C został stworzony z myślą o wymagających użytkownikach, którzy od tego typu urządzeń wymagają nie tylko wysokiej funkcjonalności, ale także odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla mocowanych ekranów. Podstawową zaletą prezentowanego produktu jest możliwość współpracy z bardzo szeroką gamą telewizorów i monitorów z ekranami LCD/ PLAZMA.
Uniwersalny uchwyt ścienny z serii LC-U5R1 37C to produkt, który idealnie nadaje się do instalacji niedużych telewizorów z płaskimi ekranami. Uchwyty do TV LC-U5R1 37C poprzez zastosowanie regulowanego rozstawu otworów na śruby montażowe mogą efektywnie współpracować z monitorami i telewizorami o ekranach z przekątna w zakresie od 23 do 37 cali.
LC-UHL 40/40 to profesjonalny, uniwersalny uchwyt montażowy przeznaczony do współpracy z wszelkimi modelami płaskich telewizorów posiadających ekran o przekątnej w przedziale od 32" do 55". Uchwyt z serii LC-UHL 40/40 doskonale nadaje się do ściennej instalacji telewizorów LCD, LED oraz PLAZMA.
Wizualizer cyfrowy z serii ICam 130 to wysokiej jakości urządzenie, które dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji, pozwala na bardzo wyraźne wyświetlanie pisma odręcznego, wykresów, schematów, itp. Rzutnik pisma i rysunków odręcznych z serii ICam 130 został wyposażony w szereg ciekawych rozwiązań, które umożliwiają wyświetlanie obrazów z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły.
Bezprzewodowy tablet prezentacyjny z serii ITouch to profesjonalne urządzenie multimedialne, którego największym wyróżnikiem jest wysoka funkcjonalność oraz małe gabaryty. Rozmiary tabletu z serii ITouch to zaledwie 215x142x6mm, dzięki czemu urządzenie doskonale sprawdza się w zastosowaniach mobilnych.
V820 to funkcjonalny, estetyczny i wygodny w użytkowaniu multiprezenter, który dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji pozwala na sterowanie prezentacjami multimedialnymi programu Power Point wchodzącego w skład pakietu Office Microsoft. Pilot do prezentacji multimedialnych programu Power Point z serii V820 jest urządzeniem wielozadaniowym, ponieważ może być wykorzystywany jako bezprzewodowy pilot, wskaźnik laserowy, funkcja myszy.
Interaktywne pióro z funkcją tabletu z serii INote to urządzenie, które dzięki swojej zaawansowanej technologicznie konstrukcji pozwala na tworzenie cyfrowych kopii pisma odręcznego, a następnie na ich zapis na dyskach komputera w postaci plików graficznych JPG. Interaktywne pióro z serii INote to rozwiązanie, pozwalające na wcześniejsze przygotowanie zajęć szkolnych lub szkoleń firmowych, które będą prowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.
IBoard 57 to wysokiej klasy tablica interaktywna na podczerwień, cechująca się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką rozdzielczością pracy. Tablica interaktywna z serii IBoard 57 jest niezastąpionym narzędziem pracy w miejscach, w których chcemy uzyskać maksymalną efektywność prowadzonych zajęć edukacyjnych.
IPBoard 85 to najwyższej jakości tablica interaktywna, którą stworzono z myślą o wymagających użytkownikach. Tablice interaktywne z serii IPBoard 85 ze względu na swoją konstrukcję i parametry pracy doskonale nadają się do prowadzenia zajęć w dużych pomieszczeniach dla dużych grup osób (nawet do 50 osób).
GoMaxx to mobilna tablica interaktywna zaprojektowana specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują mobilnego rozwiązania, mogącego zapewnić funkcjonalność i parametry robocze profesjonalnych tablic multimedialnych na każdej płaskiej powierzchni (np. na ścianie lub zwykłej białej tablicy). Podstawową cechą prezentowanego urządzenia są małe gabaryty, które sprawiają, że bez problemu możemy je przenosić w torbie na laptopa, plecaku, torebce, a nawet w ręce.
Przedstawiany profesjonalne uchwyty LCD z serii LC-U1R 20/20Cu, które doskonale nadają się do współpracy z różnymi modelami TV LCD. Model LC-U1R 20/20Cu jest ściennym uchwytem uchylno-obrotowym, którego podstawową zaletą użytkową jest wysoka funkcjonalność oraz uniwersalny rozstaw otworów zgodny ze standardem VESA 50/75/100/200/200X100mm.
LC-ST T1 to profesjonalny stolik do projektorów multimedialnych, który powszechnie znajduje zastosowanie w szkołach i wszelkiego rodzaju firmach. Prezentowany produkt powszechnie jest wykorzystywany w celach edukacyjnych i szkoleniowych. Stolik projekcyjny z serii LC-ST T1 posiada estetyczną i bardzo solidną konstrukcję.
LC-ST G1 to niezwykle funkcjonalny stolik prezentacyjny, którego cała konstrukcja została wykonana z solidnym materiałów, dzięki czemu stolik jest bardzo stabilny i bez problemu wytrzymuje stosunkowo duże obciążenia. Stoliki do projektorów multimedialnych z serii LC-ST G1 to również urządzenia bardzo funkcjonalne, które są w stanie sprostać oczekiwaniom różnych odbiorców.
LC-SP 1-4 to wysokiej jakości splitter sygnału HDMI, którego konstrukcja została odpowiednio dostosowana do współpracy z szeroką gamą urządzeń audio/video. Prezentowany produkt znajduje szerokie zastosowanie we współczesnych systemach audiowizualnych, np. w instalacjach kina domowego, w których zachodzi konieczność rozdzielania cyfrowego sygnału na kilka odbiorników.
Profesjonalny przełącznik sygnału w postaci switcha HDMI z serii LC-SW 4-1 to niezwykle ciekawe rozwiązanie, które znajduje szerokie zastosowanie w instalacjach multimedialnych. Istotną cechą użytkową prezentowanego złącza switch HDMI jest znajdujący się w zestawie pilot, który pozwala użytkownikowi na łatwe przełączanie cyfrowych źródeł sygnałów audio/video.
Przedstawiamy wysokiej jakości listwę maskującą z serii LC-M 50-1100, która doskonale nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o estetycznym wystroju. Ze względu na swoją solidną i estetyczną konstrukcję listwa maskująca z serii LC-M 50-1100 znajduje szerokie zastosowanie w systemach kina domowego (np. maskowanie kabli TV na ścianie).
Uniwersalny uchwyt-stojak do TV LCD/Plazma z serii LC-S1 50C to produkt, który doskonale nadaje się zarówno do zawieszenia ekranu, jak i postawienia pozostałych elementów instalacji kina domowego (np. odtwarzacza DVD, dekodera, itp.). Model LC-S1 50C jest rozwiązaniem kompletnym o niezwykle estetycznym wykonaniu.
LC-D1 DVD to wysokiej klasy uchwyt typu DVD/SAT umożliwiający montaż tego typu urządzeń na ścianie. Prezentowany produkt cechuje się wysoka jakością wykonania. Konstrukcję uchwytu z serii LC-D1 DVD wykonano z solidnych materiałów, dzięki czemu prezentowany produkt cechuje się podwyższoną odpornością na zgięcia i złamania.
LC-U4R1 63C to niezwykle praktyczny uchwyt ścienny, którego solidna konstrukcja pozwala na bezpieczne mocowanie średnich i dużych telewizorów plazmowych i LCD. W komplecie z omawianym uchwytem znajdziemy uniwersalne ramie, które pozwala na regulowanie odstępu telewizora od ściany.
Przedstawiamy Państwu solidny, estetyczny i niezwykle praktyczny uchwyt ścienny z serii LC-U4R1 37C, którego konstrukcja pozwala na mocowanie małych i średnich ekranów plazmowych lub LCD. Uchwyty z serii LC-U4R1 37C możemy z powodzeniem stosować do instalacji ekranów o przekątnej w zakresie od 23 do 37 cali.
LC-U4R2 63C to praktyczne, solidnie wykonane i niezwykle elastyczne w dostosowaniu do potrzeb użytkowników, uchwyty do mocowania średnich i dużych telewizorów plazmowych i LCD. Model LC-U4R2 63C składa się z dwóch części, mianowicie z uchwytu montażowego oraz specjalnego ramienia pozwalającego na jego zawieszenie pod sufitem (regulowana długość od 87 do 156 cm).
Funkcjonalny uchwyt ścienny z serii LC-U2R 63S to urządzenie, które zostało stworzone specjalnie z myślą o ściennym mocowaniu telewizorów plazmowych i ekranów LCD różnych marek. Uchwyty do TV plazma / LCD z serii LC-U2R 63S mogą współpracować praktycznie z każdym dostępnym w handlu płaskim telewizorem o przekątnej ekranu w zakresie od 30 do 60 cali.
LC-U3S 63C to super cienki uchwyt ścienny, pozwalający na zawieszenie na ścienia praktycznie każdego dostępnego w handlu telewizora plazmowego lub LCD. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja uchwytu plazma / LCD z serii LC-U3S 63C sprawia, że może on być wykorzystywany przy ściennej instalacji wszystkich ekranów o przekątnej z zakresu od 37 do 63 cali.
LC-U1R 20/20Sr to praktyczny wieszak ścienny, umożliwiający montaż małych i średnich telewizorów oraz monitorów z ekranami LCD. Specjalna konstrukcja uchwytu LCD z serii LC-U1R 20/20Sr pozwala na mocowanie różnych modeli telewizorów i monitorów LCD, posiadających rozstaw otworów na śruby montażowe zgodny ze standardem VESA 75/100/200/200x100 mm.
Uchwyty LED to profesjonalne wieszaki ścienne, dzięki którym możemy mocować na ścianie telewizory LED. Uchwyty do telewizorów LED podobnie jak te nowoczesne ekrany cechują się ultra cienką konstrukcją, dzięki czemu po zamocowaniu telewizora pozostają całkowicie niewidoczne.
LC-U1R 20/20Ci to profesjonalnych ścienny uchwyt z ramieniem do telewizorów LCD, który wyróżnia się przede wszystkim praktyczną i solidną konstrukcją. Uchwyty LCD LC-U1R 20/20Ci wykonano z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu nie łamią i nie odrywają się od ściany nawet gdy je obciążymy ciężarem 30kg.
Wysokiej jakości uchwyty do TV LCD z serii LC-U1R 20/20C to produkt, który cechuje się funkcjonalną, solidną i estetyczną konstrukcją. Uchwyty do telewizorów i monitorów LCD z serii LC-U1R 20/20C zostały stworzone z myślą o ściennym mocowaniu różnych ekranów o przekątnej w granicach od 10 do 30 cali.
Estetyczne i solidne uchwyty do projektorów w kolorze szarym z serii LC-P1 660 zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zapewnieniu bezpiecznego montażu ściennego projektorów o wadze do 10kg. Dzięki uniwersalnej konstrukcji, pozwalającej na regulację rozstawienia otworów na śruby montażowe, prezentowane uchwyty mogą służyć do montażu większości dostępnych na rynku projektorów.
Przedstawiamy Państwu profesjonalne uchwyty do projektorów multimedialnych, których konstrukcja pozwala na sufitowy montaż tego typu urządzeń. Uchwyty do montażu projektorów z serii LC-P2 170 cechują się wysoką jakością wykonania oraz bardzo solidną konstrukcją, dzięki czemu zapewniają bezpieczny montaż pod sufitem.
LC-U1R 75/100S to wysokiej jakości uchwyt ścienny w kolorze srebrnym, którego konstrukcja została odpowiednio przystosowana do montażu telewizorów o masie do 30kg. Uchwyty LCD z serii LC-U1R 75/100S dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe zgodnym ze standardem VESA 75/100mm mogą służyć do montażu każdego telewizora o standardzie VESA i ciężarze do 30kg.
Model LC-U2S 63C to wysokiej jakości ścienny uchwyt, którego uniwersalna konstrukcja pozwala na montaż różnych modeli zarówno telewizorów plazmowych, jak i LCD. Prezentowany produkt został zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z średnimi i dużymi ekranami.
LC-U3R 63C to ultra płaski uchwyt ścienny, którego uniwersalna konstrukcja pozwala na montaż telewizorów plazmowych i ekranów LCD o masie do 75kg. Prezentowane uchwyty do telewizorów doskonale nadają się do ściennego montażu średnich i dużych ekranów o przekątnej z zakresu 37 – 63 cali.
LC-U3S 37C to profesjonalny uchwyt przeznaczony do montażu telewizorów plazmowych. W opinii ekspertów zajmujących się wykonywaniem instalacji kina domowego, uchwyt z serii LC-U3S 37C jest jedną z najciekawszych propozycji na rynku na profesjonalny montaż telewizorów plazmowych.
LC-U1R 75/100C to profesjonalne uchwyty LCD , które dzięki elastycznej konstrukcji mogą służyć do montażu różnych modeli telewizorów i paneli LCD. Estetyczna konstrukcja w kolorze czarny metalik sprawia, że uchwyty z serii LC-U1R 75/100C bardzo dobrze komponują się w różnych pomieszczeniach.
LC-U3R 37C to wysokiej jakości uchwyt do telewizorów plazmowych, który pozwala na łatwe i bezpieczne ich przymocowanie do ściany. Prezentowany produkt cechuje się prostą instalacją (wbudowana poziomica), dzięki czemu doskonale nadaje się do samodzielnego montażu.
LC-U1R 20/20S to profesjonalne uchwyty LCD przeznaczone do ściennego montażu małych i średnich telewizorów LCD. Uchwyty z serii LC-U1R 20/20S mogą służyć do montażu dowolnego ekranu LCD o rozstawie śrub montażowych zgodnym ze standardem VESA (50/75/100/200/200X100 mm) i przekątną matrycy w zakresie od 10 do 30 cali.
LC-U2R 37S  to wysokiej jakości, estetycznie wykonany uchwyt montażowy pozwalający na mocowanie na ścianie różnych modeli telewizorów plazmowych i LCD. Uchwyty LCD z serii LC-U2R 37S  są produktem uniwersalnym, mogącym współpracować praktycznie z każdym dostępnym na rynku telewizorem plazmowych lub LCD o przekątnej 23 – 37 cali i wadze do 75kg.
Uchwyty do projektorów z serii AIM to na dzień dzisiejszy najlepsze i najbardziej uniwersalne urządzenia tego typu dostępne na polskim rynku. Uchwyty do projektorów AIM posiadają uniwersalny rozstaw śrub, dzięki czemu możemy przymocować do nich praktycznie każdy współczesny projektor.
INFERNO to uniwersalne uchwyty PLAZMA LCD przystosowane do montażu praktycznie wszystkich współczesnych telewizorów plazmowych i LCD. Uchwyty PLAZMA z serii INFERNO zostały zaprojektowane z myślą o montażu ściennym telewizorów o maksymalnej średnicy ekranu rzędu 37 cali i maksymalnej wadze 90 kilogramów.
Uchwyt do monitora i telewizora LCD należy dobierać na podstawie otworów instalacyjnych . Najczęciej spotykany rozstaw otworów to 20/10 cm lub 20/20 . Instnieje zdecydowana róznica pomiędzy uchwytem do zastosowania w monitorze LCD i TV plazmowym . Rozstaw otworów tak jak i wielkość śrób mocujących powinna zostać precyzyjnie okreslona przed zakupem uchwytu do monitora .
Kamery CCTV to urządzenia mające zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Czy kamery CCTV zainstalowane w sieci Warszawskiego monitoringu są skuteczne?
Eazeo VSS8394/34D to doskonałe zestawy CCTV stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy stawiają przede wszystkim na wysoką jakość i skuteczność systemu telewizji przemysłowej.

Archiwum