www.knol.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Mocowanie biurkowe do 4 monitorów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Mocowanie biurkowe do 4 monitorów LCD/LED


Mocowanie biurkowe do 4 monitorów LCD/LED
LC-UB 427 Elegant  to obecnie jeden z najlepszych dostępnych w sprzedaży uchwytów biurkowych do montażu 4 monitorów LCD/LED. Mocowanie biurkowe na 4 monitory LC-UB 427 Elegant  wyróżnia się eleganckim wykończeniem w kolorze srebrnym, uniwersalnym rozstawem otworów montażowych, wysoką funkcjonalnością oraz maksymalną wygodą użytkowania. Ze względu na swoje właściwości użytkowe jest w stanie spełnić wymagania grafików komputerowych, programistów, analityków, graczy oraz pracowników biurowych.

Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu biurkowego LC-UB 427 Elegant pozwala na regulację położenia każdego monitora osobno. Dzięki tej właściwości z łatwością dostosujemy zamocowane monitory do indywidualnych potrzeb. Możliwa jest regulacja kąta obrotu, pochylenia, wysokości oraz  odległości między poszczególnymi monitorami LCD/LED. Kolejną zaletą uchwytu biurkowego w konfiguracji 2x2 LC-UB 427 Elegant są cztery wysuwane adaptery VESA o rozstawie 75 x 75 / 100 x 100 mm, które pasują do większości monitorów LCD/LED o przekątnej od 13 do 27 cali.

Uchwyt biurkowy LC-UB 427 Elegant w całości wykonano z wyjątkowo trwałych materiałów, dzięki czemu zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa dla mocowanych monitorów (waga każdego z monitorów nie powinna przekraczać 8 kg). Na uwagę zasługują także inne właściwości użytkowe prezentowanego mocowania do monitorów, w tym: wbudowana poziomica, zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych oraz imadełko służące do montażu uchwytu do biurka. Produkt dostępny w kolorze srebrnym.